Analityka internetowa

Zacznij liczyć zyski nie straty!

Co to jest analityka internetowa?

Jest to w prostym słowa znaczeniu świadomość strony internetowej której jesteś właścicielem.
Przykładowe czynniki które wchodzą w jej skład: 

Raporty wyświetleń strony

Inaczej raport odwiedzin Twojej strony przez internautów, żmudne tabelki które dla Ciebie przygotujemy uprościmy i przedstawimy w sposób zrozumiały.

Optymalizacja strony www

Optymalizacja strony jest najważniejszym czynnikiem biznesu internetowego. Internet to żywe środowisko które podatne jest na zmiany.

Raporty stron odsyłających

Informacje skąd przyszli Twoi klienci. Czy jest to reklama czy strona medii społecznościowych czy może wejście organiczne – jasny znak gdzie inwestować pieniądze.

Raporty konwersji/sprzedaży

Jasna informacja które źródło pozyskiwania klientów najlepiej konwertuje – sprzedaje. Niezbędna informacja do podjęcia działań marketingowych.

Nagrywanie odwiedzin klienta

Oglądanie z perspektywy klienta odwiedzin Twojej strony. Co przeglądał? Na co zwrócił uwagę, a co go nie zainteresowało? Dlaczego wyszedł? – tu znajdziesz odpowiedzi.

Site side

Miejsca gdzie klienci zaglądają najczęściej i miejsca w których w ogóle nie zaglądają. Optymalizacja strony aby klient faktycznie oglądał to co my chcemy pokazać. 

Mapa kliknięć klientów

Mapa Twojej strony, która pokaże wszystkie kliknięcia na Twojej stronie przez klientów odwiedzających w wybranych przez Ciebie okresach czasu. 

Narzędzia analityczne

Narzędzia do sprawnej analityki internetowej. Dowiesz się jak z nich korzystać i wyciągać najceniejsze informacje.

Chcesz wyciągnąć z tego wnioski?

Kogo dotyczy oferta?

Firmy lokalne

Każdy lokalny biznes posiada stronę internetową, niestety bez informacji co się na niej dzieje jest ona niestety wprost bezużyteczna.

Utrata potencialnych klientów 96%

Sklepy internetowe

Analityka internetowa dla sklepów internetowych jest podstawą działalności. Jeżeli prowadzisz sklep internetowy umów się na bezpłatną konsultację. ! 

Utrata sprzedaży/konwersji 91%

blogi, strony prywatne

Każda witryna która jest w internecie, powinna zbierać informację o osobach które ją odwiedzają. Nigdy nie wiesz jaka informacja przyda się Tobie.

Zwiększenie świadomości 100%

Nasi klienci

O nas

Pasjonaci analityki, żmudne tabele da się polubić – serio! Posiadamy liczne certyfikaty m.in google analytics, analityki internetowej czy technik sprzedaży w internecie.

Nasza misja

Chcemy zwiększyć świadomość osób prowadzących biznes. Nasza złota zasada brzmi – Jeżeli kolejny lokalny biznes się rozkręca, ludziom żyję się lepiej. 

Oferta specjalna

  • Strona internetowa + profesjonalna obsługa analityczna = Rabat -15% ! wystarczy przedstawić nam kod: Czytnąłemcałość ; -)

Analityka internetowa

Updated on 2017-05-01T22:04:07+00:00, by admin.