Wyjątkowa strona

Strona zaprojektowana przez nasz zespól spełni wszystkie Twoje oczekiwania, będzie funkcjonalna, przejrzysta a co najważniejsze łatwa w obsłudze dla Ciebie jak i dla Twoich nowych klientów.  

WOW EASY - system

Prostota to piękno

Styl budowy stron opieramy na wyczuciu i prostocie. Klient musi się ze strona zaprzyjaźnić a zarazem zaangażować. Tylko wtedy strona osiągnie swój najważniejszy cel – zarobi. 

Prostota - kluczem sukcesu

Responsywność

Dostępność Twojej strony na każdym urządzeniu jest podstawą stron internetowych 21-wieku. Statystycznie juz prawie co 3 osoba odwiedzająca strone łączy się za pomocą tabletu bądź smartphona. Strony zamówione u nas są na to przygotowane i również wersje mobilne cieszą oko.

Uniwersalna dostępność

Design z efektem WOW

Analityka internetowa

Do każdej strony zamówionej u nas, instalujemy oraz konfigurujemy narzędzia analityczne. Służymy rownież pomocą techniczną.

SEO & Marketing

Strony z pod naszej ręki są maksymalnie zoptymalizowane pod kontem pozycjonowania. Na życzenie klienta możemy wypozycjonować witrynę również na marketingowe słowa kluczowe.

Sklep internetowy

W naszej ofercie jak najbardziej nie zabrakło sklepów internetowych. Każdy sklep posiada system CMS oraz jest zintegrowany z metodami płatności oraz firmami kurierskimi. Ceny zależne od wielkości sklepu i ilości produktów.

Pomoc administracyjna

Po zakupie strony u nas nie zostajesz zapominamy ! Na Twoje życzenie będziemy prowadzić oraz aktualizować stronę. Wszystko umówimy indywidualnie

Support

Po zakupie nadal służymy pomocą w prowadzeniu i aktualizowaniu strony. Nasz support dostępny jest 24/7h i pomoże w każdym problemie.

System CMS

Każda strona stworzona przez nas posiada panel administracyjny który pozwala na samodzielne i bezpłatne zmienianie treści bez znajomości programowania.

Nasze realizacje

Sklep producenta obuwia NIK

Strona producenta mebli Amigo

Salon optyczny w Łukowie

Strona serwisu komputerowego z Łukowa

"To nie kreatywne myślenie jest drogą do tworzenia kreatywnych projektów. Twoje projektowanie jest drogą do kreatywnego myślenia."
GEORGE NELSON

Szanowny kliencie

Oferta specjalna zaczyna się już od 19.99zł miesięcznie za strone interenetowa dla Twojej firmy !

Strony internetowe

Updated on 2017-11-02T10:06:03+00:00, by admin.